Docent Ing. Marian Rybanský CSc., šedesátiletý
Reportáž ze setkání


Ve čtvrtek 7. června 2018 se na pozvání docenta Mariana Rybanského, sešli jeho kolegové a přátelé v restauraci „Dřevěná růže“ v Brně Černých polích, aby společně oslavili jeho životní jubileum a především každý mu osobně popřál do dalších let zdraví, rodinou a pracovní pohodu a také mnoho elánu do budoucích úspěšných let.
Stává se již tradicí, že bývalý i současní příslušníci „ naší katedry “ se takto v Brně setkávají při jubilejních životních příležitostech, na kterých se zúčastňují i ti, kteří v dobách minulých patřili k tomuto kolektivu a i mnoho mladých tváří. Přichází sem i další přátelé, kteří si jubilanta váží a rádi si s ním i ve společnosti pohodově setkají a popovídají. Tak tomu bylo i tentokráte. Bohudík.
Členové Sdružení přátel vojenské zeměpisné a povětrnostní služby, mě uložili na našem předchozím setkáni, jako zástupci kolektivu, abych za všechny popřál jubilantovi všechno nejlepší a předal společné přání. Zejména rád jsem vyřídil osobní přání od. gen. Ladislava Kebíska a vyřídil i jeho pozdrav všem zúčastněným.


Děkuji jubilantovi i všem účastníkům setkání za krásný podvečer, který jsem s nimi strávil. Bohouš Haltmar
K vystižení pohodové atmosféry a rázovitého prostředí salonku restaurace „Dřevěná růže“ přikládám několik fotografií.